28 styczeń 2023

Wizyta Wicepremiera Waldemara Pawlaka w AGH

Giganci IT w Krakowie

18 listopada 2010 odbyła się kolejna edycja konferencji IT Giants poświęcona systemom informatycznym. Organizatorami spotkania były Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce. Gościem specjalnym wydarzenia był wicepremier i minister gospodarki, Waldemar Pawlak.

Temat tegorocznej konferencji to: „Giganci dla Gigantów. Duże systemy informatyczne oraz ich zastosowanie w biznesie, mediach, na produkcji, w sektorze usługowym oraz w komunikacji”. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele takich firm i instytucji jak: Sabre Holding, TVN S.A., General Motors, General Electric, Kroll Ontrack, Woodward Governor oraz AGH, UJ, Krakowskiego Parku Technologicznego i Konsulatu Generalnego USA w Krakowie

Odczyt na Wydziale WNiG

Premier W. Pawlak, tego samego dnia wygłosił również odczyt pt. „Rozwój rynku gazu ziemnego w świetle podpisanego porozumienia międzyrządowego na dostawy gazu ziemnego z Federacji Rosyjskiej”. Wystąpienie to miało miejsce o godz. 14:00 w Sali Konferencyjnej nr 3 budynku A-4 AGH (Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu).

fot. Stanisław Malik
fot. ZS

fotografie z konferencji Giganci IT znajdują się pod adresem:
foto.agh.edu.pl/thumbnails.php?album=195

fotografie z odczytu W. Pawlaka znajdują się pod adresem:
foto.agh.edu.pl/thumbnails.php?album=194