Biuletyn AGH
Magazyn Informacyjny Akademii Górniczo-Hutniczej
10 czerwiec 2023

Jestem z AGH

Rozpoczęty rok akademicki zainaugurował również czwarty semestr funkcjonowania sklepu „Pamiątki AGH”, który przygotowuje i dystrybuuje pamiątki oraz gadżety związane z Akademią Górniczo-Hutniczą. Początkowy, skromny asortyment, z którym w obecności Rektora AGH rozpoczęliśmy swą działalność w marcu ubiegłego roku rozrósł się do 57 produktów, tworzących łącznie 139 różnych wzorów artykułów, które zaspokoją wszelkie pragnienia fana AGH, tak w zakresie produktów użytecznych w jego pracy zawodowej, czy też zajęciach typu hobby, jak też w grupie klasycznych produktów pamiątkowych (w tym rocznicowych) oraz gadżetów.

Wciąż myślimy o ich poszerzaniu i już zapraszamy do skosztowania wkrótce herbaty AGH, czy też zaopatrzenia się w biżuterię AGH. Nowościami produktowymi, które już pojawiły się w sprzedaży są natomiast usztywniane okładki na dyplomy w kolorach uczelni, folia ofertowa formatu A4 oraz szczególnie polecane terminarze na rok kalendarzowy 2011, występujące w szerokiej gamie aż dziewięciu rodzajów. Te, jak również wszystkie pozostałe produkty można obejrzeć (a następnie się w nie oczywiście zaopatrzyć :-)) w sklepie „Pamiątki AGH”, działającym w holu głównym pawilonu A-0 w godzinach 9–16 od poniedziałku do piątku, a także w soboty w godzinach 10–14. Dogodną formą zapoznania się z katalogiem produktowym, jak również możliwością skorzystania ze sprzedaży wysyłkowej jest strona internetowa sklepu, do której odwiedzenia zapraszamy pod adresem:

www.pamiatki.agh.edu.pl

Można tam także znaleźć obok prezentacji produktowej również ważne informacje dotyczące wielu sposobów dokonywania zakupów, a także śledzić bieżące wydarzenia i promocje, o których wysokiej atrakcyjności chcemy Państwa zapewnić. Aktualnie trwającą (do końca października) jest promocja „Pakiet Startowy”, skierowana głównie do studentów młodszych roczników, ale obiecujemy, że w kolejnych miesiącach pojawią się także promocje ogólne oraz dedykowane pracownikom AGH. Są one przygotowywane przynajmniej kilka razy w roku przy okazji wydarzeń wpisanych w rok akademicki, bądź rytm życia „Pamiątek AGH”. Od marca bieżącego roku prowadzimy także stałą akcję z zakresu prezentowania hitów cenowych, w ramach której w każdym kolejnym miesiącu Zapraszamy do nabywania w bardzo atrakcyjnej cenie tzw. „Produktu Miesiąca”.

Miło nam poinformować, że obok akcji promocyjnych, których podstawową zasadą jest ograniczenie czasowe staramy się wciąż uaktualniać naszą stałą ofertę cenową. Z tego powodu pragniemy przekazać, że od początku października obniżyliśmy ceny części produktów. Obniżka ta objęła notesy A5 i A4, parasole, smycze, breloki, pendrive’y oraz okładki na indeksy.

Podstawowy obszar działalności „Pamiątek AGH”, który opisujemy powyżej, choć zapewne najbardziej kojarzony i rozpoznawalny, nie jest jedynym miejscem naszych działań. Warto pamiętać, że zakres naszej oferty dalece wykracza poza powyższą ekspozycję sklepową. Dostępne propozycje gadżetów z logo AGH są reprezentantami nieograniczonej właściwie ilości produktów nadających się do różnych zastosowań, które możemy przygotować dla Państwa lub poszczególnych jednostek administracyjnych uczelni. Na wszystkich z nich możemy wykonać znakowanie według dowolnego projektu i na każdą okazję. W trakcie półtorarocznej działalności dostarczaliśmy materiały na bardzo wiele konferencji (w tym międzynarodowych), zjazdów jubileuszowych oraz wydarzeń studenckich (rajdów, imprez sportowych, targów). Zaopatrywaliśmy jednostki AGH oraz realizowaliśmy indywidualne zamówienia osób prywatnych. W przypadku zapotrzebowania na dowolny towar zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości. Niezdecydowanym zaproponujemy szeroką paletę modeli. W razie akceptacji i dogrania projektu zajmiemy się oczywiście kompleksową realizacją zlecenia wraz z jego dostawą.

Rozpoczynając kolejny rok akademicki chcemy jeszcze raz podziękować Społeczności AGH za pozytywne przyjęcie inicjatywy, której przez wiele lat brakowało, a jaką jest oficjalna oferta produktów opatrzonych emblematami naszej ukochanej Alma Mater przygotowywana i sprzedawana przez Pamiątki AGH, które są rzeczywiście pierwszą tego typu inicjatywą na naszej uczelni. Dzięki okazanemu zaufaniu, podjętej i kontynuowanej współpracy możemy rozbudowywać swoją ofertę oraz – co ważne – stale wspierać Fundację dla AGH, w ramach której działamy, w jej misji poprawy warunków pracy i studiowania na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Jeszcze raz Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, jak i nas samych w budynku A-0. Jesteśmy pewni, że po tych odwiedzinach będziecie Państwo do nas wracać. Na przykład już po „Andrzejkach”, obok nowości produktowych, o których pisaliśmy powyżej, w sklepie pojawi się wystrój świąteczno-noworoczny z produktami dedykowanymi temu pięknemu i radosnemu czasowi.

Czekając na Państwa życzymy pomyślnego roku akademickiego 2010/2011.

Piotr Kałuża
Kierownik Sklepu „Pamiątki AGH”
Paweł Bogacz
Fundacja dla AGH