04 luty 2023

Rajd Elektryka 2014

Jak nakazuje tradycja, każdy szanujący się student Wydziału Elektrycznego musi choć raz wybrać się na Rajd Elektryka – nie ma, że boli, że sesja zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli raz się już wybierze, to choćby miał godzinami czatować na bilety, to na pewno nie opuści epickiego rajdu w latach następnych.

Tym razem wysokoprądowa gawiedź zebrała się na parkingu Wisły 30 maja, aby wyruszyć do legendarnego już Zarzecza w Beskidzie Żywieckim. Pośród licznych zajęć grupowych zabrakło czasu na rozwiązywanie zadań z teorii pola albo nurzania się w twierdzeniu o splocie. Wyjście w góry, rowerki wodne, kajaki czy tyrolka nad Jeziorem Żywieckim to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie czekały na niestrudzonych studentów wydziału. Wszelkim poczynaniom towarzyszyły chóralne śpiewy, obdarzone dużym ładunkiem elektrycznych emocji.

fot. Kamil Biziorek – KSAF AGH

Sobotnią karczmę uświetnili swoją obecnością dziekani wydziału na czele z niestrudzonym orędownikiem wydziałowych rajdów prof. Antonim Cieślą oraz prorektorem prof. Tomaszem Szmucem, którzy to przystając na pogawędki ze studentami, pobłogosławili i zainaugurowali korzystanie z dobrodziejstw nielimitowanych uciech.

A w niedzielę? Niespodzianka! Przecież 1 czerwca! Na wszystkie duże dzieci bądź też zdziecinniałych studentów czekały lizaki.

Olga Janiszewska
WRSS EAIiIB