Biuletyn AGH
Magazyn Informacyjny Akademii Górniczo-Hutniczej
06 lipiec 2022
Strona GłównaBiuletyn AGHArchiwumKontakt
Październik 2010 nr 34
Wersja Flash
Wersja PDF

Efekty kształcenia w e-learningu

Jednym z wyzwań stawianych kształceniu przez Internet jest sprawne współdziałanie systemów informatycznych stosowanych przez różne jednostki i organizacje polegające na bezpiecznej wymianie danych. Zadaniem pomocnym w realizacji tego celu jest utworzenie odpowiedniej struktury danych w taki sposób, aby umożliwiła ona łatwe zarządzanie nimi oraz zapewniała ich interoperacyjność.

Cały artykuł
Profesor Karol Przybyłowicz obchodził Jubileusz 80-lecia urodzin

Profesor Karol Przybyłowicz, wybitny metaloznawca, obchodził w tym roku Jubileusz 80-lecia urodzin. W związku z tym 17 września 2010 roku, na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH, odbyło się okolicznościowe seminarium. Warto przedstawić zatem sylwetkę dostojnego Jubilata.

Cały artykuł
Diamentowi laureaci

Tradycyjnie już w ramach inauguracji nowego roku akademickiego odbyło się uroczyste wręczenie „Diamentów AGH” laureatom kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową. Bohaterami tej miłej uroczystości kończącej XI edycję konkursu „Diamenty AGH” byli autorzy najlepszych prac w obu kategoriach konkursu – teoretycznej i aplikacyjnej – i promotorzy nagrodzonych prac. I wszystko wskazuje na to, że wybór jury potwierdził jedynie talenty i osiągnięcia tej wyjątkowej dwójki absolwentów naszej uczelni.

Cały artykuł
Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budynek Centrum Ceramiki AGH

W dniu 24 września 2010 r. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budynek Centrum Ceramiki AGH.

Cały artykuł
następna strona»