24 wrzesień 2017
Nowatorski projekt – AGH Kuźnią Młodych Menedżerów

24 maja 2012 roku w auli Wydziału Zarządzania AGH odbyło się seminarium, które zainaugurowało realizację projektu „AGH Kuźnią Młodych Menedżerów”, realizowanego przez Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o., KIC InnoEnergy SE – Wspólnotę Wiedzy i Innowacji InnoEnergy Europejskiego Instytutu Technologicznego oraz Wydział Zarządzania AGH. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele partnerów projektu: Dziekan WZ AGH prof. Lech Bukowski, Dziekan elekt WZ AGH dr hab. inż. Piotr Łebkowski, prof. AGH, mgr inż. Tomasz Pyrć, Dyrektor Centrum Transferu Technologii AGH, Członek Zarządu – CC Poland Plus. Sp. z o.o. oraz dr inż. Dominik Kowal, Członek Zarządu – Krakowskiego Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o., adiunkt w Katedrze Zarządzania w Energetyce na Wydziale Zarządzania AGH.

Zaprezentowana uczestnikom spotkania inicjatywa ma na celu doskonalenie, rozwój i szkolenie kadry młodych menedżerów dla potrzeb tworzonych firm innowacyjnych. Projekt ten jest ogromną szansą dla studentów, doktorantów oraz młodych pracowników, którzy nieustannie poszukują możliwości rozszerzenia swoich kompetencji, czy perspektyw na dalszy rozwój oraz pracę. Inicjator projektu Dyrektor Tomasz Pyrć zwrócił uwagę, iż uruchamiając to przedsięwzięcie odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku naukowców AGH, którzy chętnie podjęliby współpracę z młodymi menedżerami oddając w ich ręce zarządzanie komercjalizowanymi efektami swoich prac naukowych. Spotkanie miało charakter organizacyjny i informacyjny stąd zakończyło się licznymi pytaniami oraz cenną dyskusją uczestników spotkania.

4 czerwca 2012 roku Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o. uruchomiło rekrutację do projektu, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową spółki

www.innoagh.pl

oraz facebooka, gdzie można zapoznać się z możliwościami i szansami rozwoju, jakie stwarzać będzie ten nowatorski projekt.

Dominik Kowal
INNOAGH Sp. z o.o.