19 paĽdziernik 2018
Kalendarium rektorskie
31 styczeń 2011

16 grudnia 2010

• Konferencja ”Wsparcie nauki polskiej w ramach XIII osi priorytetowej Infrastruktura szkolnictwa wyższego Programu Infrastruktura i Środowisko” zorganizowana przez Ośrodek Przetwarzania Informacji w Warszawie.

• Posiedzenie Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego
w Warszawie.

17 grudnia 2010

• Specjalne seminarium WFiIS poświęcone uhonorowaniu pp. prof. Kazimierza Jelenia i Andrzeja Maksymowicza.

• Spotkanie Gwarków na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki.

20 grudnia 2010

• Spotkanie z przedstawicielem Ministerstwa Spraw Zagranicznych nt współpracy AGH z Laosem.

• Spotkanie robocze zorganizowane w ramach projektu KiC InnoEnergy.

22 grudnia 2010

• Okolicznościowe świąteczno–noworoczne spotkanie ze studentami UNESCO w AGH.

23 grudnia 2010

• Spotkanie z władzami Stowarzyszenia Techników Polskich w Wielkiej Brytanii. Dyskusja na temat planów i form współpracy pomiędzy STP i AGH.

29 grudnia 2010

• Spotkanie z Marszałkiem Województwa Małopolskiego Markiem Sową.

6 stycznia 2011

• Spotkanie noworoczne w Urzędzie Marszałka Województwa Małopolskiego.

8 stycznia 2011

• Uroczyste otwarcie Zakładu Produkcji i Szkoleń firmy NOVMAR.

10 stycznia 2011

• Spotkanie z władzami Politechniki Rzeszowskiej oraz Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa nt współpracy.

11 stycznia 2011

• Posiedzenie kapituły Konkursu Krakowskie Nagrody Allianz 2010 „Kultura-Nauka-Media”.

13 stycznia 2011

• Spotkanie z Władzami PWSZ w Krośnie połączone z wykładem popularno-naukowym dla pracowników i studentów uczelni.

13 stycznia 2011

• Posiedzenie Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego w Warszawie.

• Spotkanie z prof. Stanisławem Hodorowiczem, Rektorem Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły w Nowym Targu. Tematem spotkania było omówienie współpracy dydaktycznej pomiędzy AGH, a PWSZ.