19 paĽdziernik 2018
W Stronę Zmian V
31 styczeń 2011

W dniach 12–13 marca 2011 roku odbędzie się piąta, jubileuszowa edycja projektu „W Stronę Zmian”.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

„W Stronę Zmian” jest dwudniowym cyklem bezpłatnych warsztatów skierowanych do studentów wszystkich lat, kierunków i uczelni.

Tematyka warsztatów obejmuje zakres psychologii, zarządzania oraz nauk pokrewnych, a zapraszani do współpracy prelegenci, to wykładowcy akademiccy i profesjonalni trenerzy. Do tej pory w zorganizowanych w ramach „W Stronę Zmian” warsztatach wzięło udział prawie tysiąc osób.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w tegorocznej jubileuszowej edycji!

Program wydarzenia „W Stronę Zmian V”, zapisy na warsztaty oraz informacje na temat projektu można znaleźć pod adresem

www.pragma.org.pl

Zapisy ruszają 7 marca.