30 czerwiec 2022
Moje wakacje w obiektywie

Konkurs fotograficzny

W pierwszej połowie października na Wydziale Energetyki i Paliw zorganizowany został przez Radę Studentów EiP konkurs na najpiękniejszą fotografię z wakacji. Uczestnicy konkursu (studenci oraz pracownicy wydziału), umieszczali wykonane przez siebie zdjęcia na profilu „Energetyka na AGH” na Facebooku, gdzie były one oceniane przez internautów. Zacięta walka o pierwszą lokatę trwała niemal do ostatniej chwili. Ostatecznie, spośród 13 opublikowanych fotografii, najwięcej głosów uzyskało zdjęcie pt. „Mazury – cud natury”, autorstwa Dariusza Falkusa, zaś na kolejnych miejscach uplasowały się zdjęcia Macieja Jędrzejczyka i Patrycji Winiarczyk. Zwycięzcy oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Moje wakacje w obiektywie” był doskonałą okazją do pogłębienia umiejętności analitycznej obserwacji otaczającego nas świata, uwrażliwienia na piękno przyrody, doskonalenia i promocji sztuki fotografowania oraz integracji społeczności Wydziału. Konkurs odbywał się pod patronatem prodziekanów dr inż. Leszka Kurcza i dr inż. Tadeusza Olkuskiego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wspólną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i zabawach. Szczegóły już niebawem na stronie Wydziału Energetyki i Paliw oraz na naszym facebook’owskim profilu „Energetyka na AGH”! Póki co zachęcamy do obejrzenia wszystkich zdjęć konkursowych, które prezentujemy w naszej galerii.

Marta Wojda

Zwycięska fotografia