06 lipiec 2022
jestem z AGH

Po sierpniu, miesiącu najspokojniejszym w rocznym cyklu życia Uczelni, nastąpił wrzesień a wraz z nim, jak każdego roku, odczuwa się nadchodzący nowy rok akademicki. Najpierw zagęszczony ruch pojawił się przy Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych. W pierwszej połowie miesiąca, aby przystąpić do rekrutacji uzupełniającej, a bliżej jego końca już celem zapisania się na studia. Niewiele później po Kandydatach pojawili się Studenci z minimum rocznym stażem domykający letni semestr nauki, a także najstarsi, dopełniający formalności przed przystąpieniem do obrony swoich prac dyplomowych. Zbliżający się koniec wakacji zwiastowało także otwarcie 6. września po letniej przerwie sklepu „Pamiątki AGH”.

Zachęcając do dalszego korzystania z naszej oferty przypominamy, że sklep stacjonarny w holu Pawilonu A-0 jest czynny w godzinach 9–16 od poniedziałku do soboty, a od października planujemy również powrót do otwarcia w soboty. Wciąż prowadzona jest równoległa internetowa sprzedaż wysyłkowa pod adresem:

www.pamiatki.agh.edu.pl.

Zapraszamy do regularnego zaglądania na tą stronę internetową, albowiem luż od października znajdą Państwo na niej informacje o tym, co przygotowaliśmy. Będzie można tam znaleźć nowe produkty, niespodzianki cenowe oraz specjalną promocję na rozpoczynający się rok akademicki – „Pakiet startowy”. Czekamy na Państwa w A-0.

Piotr Kałuża
Kierownik sklepu „Pamiątki AGH”