06 lipiec 2022
Spotkanie informacyjne dla studentów i pracowników naukowych
07 kwiecień 2010

7 kwietnia 2010, o godz. 13:00 w sali audytoryjnej budynku U-2 odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów dotyczące oferty stypendialnej programu Fulbright. Słowo wstępne wygłosi gość specjalny, Konsul Generalny w Krakowie Allen Greenberg. Aktualne stypendia omówione zostaną przez przedstawicielkę Komisji Fulbright’a panią Aleksandrę Augustyniak, w spotkaniu wezmą udział również pani Maria Brzostek – Doradca ds. Edukacji z Konsulatu Generalnego USA w Krakowie oraz Konsul ds. Wizowych, Jonathan Koehler.

Prosimy o przysyłanie potwierdzeń uczestnictwa, imię i nazwisko na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 2 kwietnia 2010

Program spotkania:

1. Dlaczego warto studiować w Stanach Zjednoczonych, Allen Greenberg, Konsul Generalny, Konsulat Generalny USA, Kraków.

2. Jak wybrać odpowiednie studia podyplomowe – Aleksandra Augustyniak, Doradca ds. Edukacji, Komisja Fulbrighta, Warszawa.

3. Stypendia i inne opcje finansowania studiów podyplomowych – Maria Brzostek, Doradca ds. Edukacji, Konsulat Generalny USA, Kraków.

4. Stypendia Fulbright’a – Aleksandra Augustyniak, Doradca ds. Edukacji, Komisja Fulbrighta, Warszawa.

5. Informacje o wizach studenckich, Program Work & Travel – Jonathan Koehler, Konsul ds. Wizowych, Konsulat Generalny USA.

Serdecznie zapraszamy!

Dział Współpracy z Zagranicą